Duffel Торба Симпатична Мајмун Банани Спортски Сали Торба Duffle Торба за Мажи Жени

Duffel Торба Симпатична Мајмун Банани Спортски Сали Торба Duffle Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Монтажни Треба да Врвка : Удобно, трајни и прилагодливи рамо, рака кој може да биде рачна ташна, гласник торба или крст торба како ви се допаѓа, големи се носат на duffel торба погоден за патување, бизнис патување и кампување.Салата Торба Материјал : Направен од висок квалитет на платно полиестер платно, лесен, дише и издржливи.Тоа исто така може да се користи како дома валкани алишта преграда, совршен подарок за мажите и жените.Овој спортски duffel перниче е многу погодна за салата, пливање, спортски, туристички, викенд, во текот на ноќта, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.

Декларирани својства

Најдобри предлози