Duffel Торба Сива и Сина ја Напушта Салата Торба Патување Duffle Торба за Мажи Жени

Duffel Торба Сива и Сина ја Напушта Салата Торба Патување Duffle Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Тоа исто така може да се користи како дома валкани алишта преграда, совршен подарок за мажите и жените.Салата Торба Материјал : Направен од висок квалитет на платно полиестер платно, лесен, дише и издржливи.Салата Торба за Жените и Мажите, Duffel Торба за Спорт, спортски сали и Викенд Оклопни, Полиестер Платно Duffle Торба Лесни Carryon Gymbag.Монтажни Треба да Врвка : Удобно, трајни и прилагодливи рамо, рака кој може да биде рачна ташна, гласник торба или крст торба како ви се допаѓа, големи се носат на duffel торба погоден за патување, бизнис патување и кампување.Патување Duffel Торба : Тоа може да се користи како салата торба, тренингот торба, спортска торба, танц торба, преку ноќ торба, се носат во торба, weekender торба, шопинг торба, само во случај торба, или патна торба.Доволно голема за работа travel или плажа оклопни.Совршена Големина : Duffle торба за жените и мажите мерење 17.6 x 9 x 9 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози