Спортски Сали Торба Симпатична Жирафа на Ѕид Патување Duffel Торба за Мажи Жени

Спортски Сали Торба Симпатична Жирафа на Ѕид Патување Duffel Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Салата Торба Материјал : Направен од висок квалитет на платно полиестер платно, лесен, дише и издржливи.Совршена Големина : Duffle торба за жените и мажите мерење 17.6 x 9 x 9 инчи.Доволно голема за работа travel или плажа оклопни.Пространа Спортски Сали Торба : 1 главни пространа оддел за essentials, 2 надвор патент џебови за мали предмети, 1 внатрешниот патент џеб.Овој спортски duffel перниче е многу погодна за салата, пливање, спортски, туристички, викенд, во текот на ноќта, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Монтажни Треба да Врвка : Удобно, трајни и прилагодливи рамо, рака кој може да биде рачна ташна, гласник торба или крст торба како ви се допаѓа, големи се носат на duffel торба погоден за патување, бизнис патување и кампување.Патување Duffel Торба : Тоа може да се користи како салата торба, тренингот торба, спортска торба, танц торба, преку ноќ торба, се носат во торба, weekender торба, шопинг торба, само во случај торба, или патна торба.Тоа исто така може да се користи како дома валкани алишта преграда, совршен подарок за мажите и жените.

Декларирани својства

Најдобри предлози