Duffel Торба Зголеми Цвет Леопард Салата Торба Патување Duffle Торба за Мажи Жени

Duffel Торба Зголеми Цвет Леопард Салата Торба Патување Duffle Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Патување Duffel Торба : Тоа може да се користи како салата торба, тренингот торба, спортска торба, танц торба, преку ноќ торба, се носат во торба, weekender торба, шопинг торба, само во случај торба, или патна торба.Тоа е голема duffel за салата, пливање, спортски, тренингот, патување, преку ноќ, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Доволно голема за работа travel или плажа оклопни.Тоа исто така може да се користи како дома валкани алишта преграда, совршен подарок за мажите и жените.Со прилагодливи и монтажни рамо, рака, може да се прилагоди на должината на рака да го носат duffle кеса на вашето рамо или направи тоа крст на вашето тело, или само tote со рака-се носат на рака.Совршена Големина : Duffle торба за жените и мажите мерење 17.Овој спортски duffel перниче е многу погодна за салата, пливање, спортски, туристички, викенд, во текот на ноќта, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Монтажни Треба да Врвка : Удобно, трајни и прилагодливи рамо, рака кој може да биде рачна ташна, гласник торба или крст торба како ви се допаѓа, големи се носат на duffel торба погоден за патување, бизнис патување и кампување.6 x 9 x 9 инчи.Салата Торба Материјал : Направен од висок квалитет на платно полиестер платно, лесен, дише и издржливи.

Декларирани својства

Најдобри предлози