Duffel Торба Гроздобер Дрво Лале Салата Патна Торба за Мажи Жени

Duffel Торба Гроздобер Дрво Лале Салата Патна Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Со прилагодливи и монтажни рамо, рака, може да се прилагоди на должината на рака да го носат duffle кеса на вашето рамо или направи тоа крст на вашето тело, или само tote со рака-се носат на рака.Монтажни Треба да Врвка : Удобно, трајни и прилагодливи рамо, рака кој може да биде рачна ташна, гласник торба или крст торба како ви се допаѓа, големи се носат на duffel торба погоден за патување, бизнис патување и кампување.Совршена Големина : Duffle торба за жените и мажите мерење 17.6 x 9 x 9 инчи.Пространа Спортски Сали Торба : 1 главни пространа оддел за essentials, 2 надвор патент џебови за мали предмети, 1 внатрешниот патент џеб.Патување Duffel Торба : Тоа може да се користи како салата торба, тренингот торба, спортска торба, танц торба, преку ноќ торба, се носат во торба, weekender торба, шопинг торба, само во случај торба, или патна торба.Салата Торба за Жените и Мажите, Duffel Торба за Спорт, спортски сали и Викенд Оклопни, Полиестер Платно Duffle Торба Лесни Carryon Gymbag.Тоа исто така може да се користи како дома валкани алишта преграда, совршен подарок за мажите и жените.Доволно голема за работа travel или плажа оклопни.Тоа е голема duffel за салата, пливање, спортски, тренингот, патување, преку ноќ, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Салата Торба Материјал : Направен од висок квалитет на платно полиестер платно, лесен, дише и издржливи.

Декларирани својства

Најдобри предлози