Спортски Duffel Торба Сончоглед Слатка Салата Торба за Мажи Жени

Спортски Duffel Торба Сончоглед Слатка Салата Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Салата Торба за Жените и Мажите, Duffel Торба за Спорт, спортски сали и Викенд Оклопни, Полиестер Платно Duffle Торба Лесни Carryon Gymbag.6 x 9 x 9 инчи.Овој спортски duffel перниче е многу погодна за салата, пливање, спортски, туристички, викенд, во текот на ноќта, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.

Декларирани својства

Најдобри предлози