Спреј Шише со Губење на Скалпот Massager Шампон Четка,Lonffery Спреј Шише за Коса – Магла Sprayer Фина Магла Континуирано Спреј Шише за Вода за Косата, Растенија, Чистење,10.2 о?

Спреј Шише со Губење на Скалпот Massager Шампон Четка,Lonffery Спреј Шише за Коса – Магла Sprayer Фина Магла

Залиха
DEN 167.76
Износ:

【Длабоко Чистење & Масажа】Овој коса шампон четка е дизајнирана да нежно масажа на вашиот скалп како ќе се мијат, помош да се зголеми циркулацијата и е совршена за ексфолијација и длабоко скалпот третман. 【Wet & Dry Употреба】надградена се справи со е полесно да се одржи дури со влажно, сапуница раце.Удобно дизајн на четка е совршен за капење.И одговара за сите типови коса, како што се Кадрава Брановидна & Права, Мрсна & Wet & Dry, парична Казна & Груб, Дебели & Тенок, Долг & Кратки. 【Аеросол-Слободен Спреј】коса спреј шише укина на аеросол-како спреј, без користење на било под притисок контејнери или опасни propellant гасови.Тоа е одлична опција за клиенти кои сакаат да се префрлат на повеќе одржлив и здрав опција во споредба со аеросол спреј шишиња. 【Широк Користи】моќен и во согласност со спреј на овие континуирано магла спреј шише може да се користи за различни апарати за домаќинство и убавина цели, вклучувајќи чистење, пеглање, фризирање, наводнување на растенијата, издавање освежувачите на воздух, misting етерични масла и многу повеќе. 【360 ° Дури и Спреј】Конструиран со стабилна пред-технологијата за компресија, flairosol спреј шише укина поток од одржи магла, кој трае 1.2 секунди.Тоа им овозможува на 360-степени прскање за оние подрачја кои се тешко да се стигне и обезбедува 98% вода евакуација така може да се користат дури и последната капка течност.

Декларирани својства

Најдобри предлози