Камерата на НАТО се Справи со Врвот се Справи со Притисокот со 3 Ладно Чевли и Дрвена Рачка, MINIFOCUS Универзална Кафез НАТО Врвот се Справи со Притисокот за dslr фото Кам?

Камерата на НАТО се Справи со Врвот се Справи со Притисокот со 3 Ладно Чевли и Дрвена Рачка, MINIFOCUS Универзална

Залиха
DEN 571.20
Износ:

【QR НАТО се СПРАВИ со】MINIFOCUS Нато се справи со е наменета за брзо ослободување со приложување и detaching на камерата кафез, обезбедува удобен рачни користат за додаток како што се монитор, микрофон, светлина и магија рака. 【Слободни Префрлување во 4 Насоки】Пресврт палецот завртка надвор да се прилагоди на насоки што треба, за брзо ослободување справи со ротира до 4 степен(0°/90°/180°/270°), или ротирање на нато рачка за да го користите овој како страна се справи. 【Мулти-функционална Врска】На рачка има повеќе 1/4 и 3/8 тема дупки, 3 ладно чевли, 6 ARRI локација дупка, истовремено може да надворешни стекнување монитор, микрофон, и видео Светла итн. 【Премиум ружино дрво Зафат】Обезбеди Удобно рачни снимање за снимател, повеќе одговара и стабилна. 【Материјал】Изработени од алуминиумска легура, лесни и издржливи.

Декларирани својства

Најдобри предлози