Tacwise Тип 91/25мм Staples за Главен Пиштол (1000)

Tacwise Тип 91/25мм Staples за Главен Пиштол (1000)

Залиха
DEN 556.80
Износ:

На 91 серија, тесен круна staples за главен пиштол.Staples идеален за DIY, како и за професионални.За употреба во 191 EL, 191 ELS, Дуо 35 и Duo 50 електрични главен пушки.Исто така, може да се користи во Стенли, Стрелки и Брза R606 tackers tacking 91 серија еквивалент staples.

Декларирани својства

Најдобри предлози