Citrine Кристално Дрво - Статуата на Буда - Пари Дрво за Богатство и Среќа - Јога Медитација и Дома Декор - Полица Оркестарот Акценти, Дневна Соба, Спална соба Канцелариј?

Citrine Кристално Дрво - Статуата на Буда - Пари Дрво за Богатство и Среќа - Јога Медитација и Дома Декор -

Залиха
DEN 840.00
Износ:

УНИКАТНА Изработка - Пари дрво е рачно изработени од страна на занаетчии.Нерѓосувачки челик златна лента, Месинг Статуата на Sakyamuni Буда и природни кристал камења состав.Парите гранка и остава поклопени, значи треба да се користи вашата креативност да создаде прекрасни уметнички дела.КРИСТАЛНО ДРВО ДЕКОР - Пари Дрво носи добра среќа, просперитет, обезбедува заштита од секаков вид на оштетување и се зајакнува моќта на поединецот.може да бидат поставени во било место, како кристал декорација, како што се дома, спална соба, бања, трпезарија, дневна соба, канцеларија, автомобил и на други места како реики исцелување извор.ИСЦЕЛУВАЊЕ КРИСТАЛ ПОДАРОЦИ - Природни реики исцелување кристал подароци за вашето семејство, пријатели и љубител на Роденден, Божиќ, Татковци Ден, Мајки Ден, Денот на Вљубените, Годишнина и др.Citrine е камен на богатство и успех.Тоа е исто така, повика на успех камен затоа што таа промовира успех во бизнисот и парите се вклучени ситуации.Citrine камен исто така, може да се спроведе во канцеларија или workspace за додаде просперитет и креативност.ВНИМАНИЕ Нашиот сите производи се рачно изработени и рачно изработени ќе добиете сличен објект како слика се прикажува, таму секогаш постои мала или помали отстапувања во големина, боја, облик и изгледа Поради природни скапоцени камења.

Декларирани својства

Најдобри предлози