Таблета Рака Планината Стојат Носителот, Nintendo Switch Стои со Цврстата Алуминиумска Рака за iPad,iPad воздухот,iphoneX,iphone 8/7,Samsung Галакси

Таблета Рака Планината Стојат Носителот, Nintendo Switch Стои со Цврстата Алуминиумска Рака за iPad,iPad воздухот,iphoneX,iphone

Залиха
DEN 431.52
Износ:

МАШИНСКИ АЛУМИНИУМСКИ РАКА - Цврстата алуминиумска рака застане е опремен со супер силен пролет да се одржи повеќе тежина; височини-прилагодлив застане за да ги задоволат вашите различни уреди; флексибилни и свитлива, удобен за носење.Широк Компатибилност - Универзално компатибилен со уреди помеѓу 4.5 инчен и 8.3 инчен (должина).На оваа трибина е совршен за монтажа, i Phone, i Pad Mini, i Pad Воздух.Прилагодливи & Разноврсна - Овој таблет носител е целосно прилагодливи и 360 степени rotatable.Наведнуваат рака и завртете го држачот за да го најудобна гледање позиција дали се стоејќи, седејќи или лежејќи во кревет.Лесна Инсталација - не алатките кои се потребни,може да се широко се населиле да кабинет, маса, маса, bookcase, кујна и било која површина до 50мм дебели.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Здрав и целосно прилагодлив таблета стои со 2-фаза алуминиум рака (МАКСИМУМ ВЧИТУВАЊЕ : 1000g).Голема држачот за кревет,работна маса,кујна со вашите студии, работа и забава.ако не ви се допаѓа, ќе добие целосна наплата.Без прашања праша.Ние обезбедуваме доживотна гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози