Професионални Серија LCD Ionic Загрева Коса Зацврстување Четка за парична Казна до Средна Коса од НАНЕ | Електрични Рамен Железо Четка со Тенок и Широк Анти-Scald Керамич?

Професионални Серија LCD Ionic Загрева Коса Зацврстување Четка за парична Казна до Средна Коса од НАНЕ | Електрични

Залиха
DEN 1641.60
Износ:

✅ КРАЈНАТА ПОКРИЕНОСТ — Потенок и пошироко влакната лесно планирам низ косата додека фотографирате секое влакно, со што за побрзо и поефикасно стил.Други заоблени влакната лесно да се прекине и да се остави најголем дел од косата седи на површината. ✅ ИДЕАЛЕН ЗА парична КАЗНА ДО СРЕДНА КОСА — Користете го овој загреан коса четка за израмнување, додека одржување на косата е природен волумен.За разлика од при користење на рамна железо, на косата не се притисне помеѓу топла плочи, што го прави одлична алтернатива за создавање на чиста прав изглед без штетните ефекти. ✅ АНТИ-SCALD ВЛАКНАТА — Секој наежвам има јаглерод отпорни на топлина совет кој ви овозможува да се четка право на скалпот, без гори. ✅ КОРИСТИ ВО 10,000+ PROFESSIONAL САЛОНИ — Нашите електрични коса straightener четки се направени за да го издржат часа на секојдневна употреба.Керамички, ionic и турмалин влакната се направи за здрава и сјајна завршува во секое време. ✅ LCD ПРЕЦИЗНИ ТЕМПЕРАТУРА на ЕКРАНОТ — Температура поставување опсег до 450 степени, лесно прилагодлива за тенки, средни и густа коса видови.Меѓународните патувања Американската / Европски двојна напон 120-240 V.

Декларирани својства

Најдобри предлози