LSJZZ Коса Зацврстување Чешел Anion Електрични Виткање Железо Две-во-Едно Мрзливи Коса Зацврстување Железо Коса Straightener, Паметни и Стабилна, Безбедна и Анти-Перм

LSJZZ Коса Зацврстување Чешел Anion Електрични Виткање Железо Две-во-Едно Мрзливи Коса Зацврстување Железо Коса

Залиха
DEN 407.52
Износ:

Здравје : По греење на косата, straighteners и виткање песна за коса, тие ќе ослободување на негативни јони и заклучување во природна влага за да се намали frizz и статички електрицитет, избегнете оштетување на косата, заштита на слој corneum и се помогне печат влага, што frizz црна.Станува згодна и сјаен изглед.Ви обезбеди со голем број на настапи кои траат и по неколку дена.Негативните јони за нега на коса : 10 милиони денари + висока густина негативни јони за нега на коса, десет милиони негативни јони мазна frizz и мека коса, негативни јони emitter, убаво се ослободи повеќе од 10 милиони единици/cm3 на негативни јони, кои ги покриваат позитивен полнеж во екранот слој и на косата , да го Елиминира статички електрицитет, мазна коса, се направи косата мека и послушни.Интелигентни постојана температура : интелигентни постојана температура прилагодување, постојана температура заштита (температурата се одржува на околу 50 °, нема да ја оштетат косата се должи на прегревање).LCD три-брзина прилагодлива температура : (L ниво, 150° погодна за права коса, природен ефект) (M ниво на 175° за микро-валање, лесно виткање) (Ж ниво, 200°C длабоко моделирање, очигледно виткање).Лесно да патуваат и да ги чува : носите со вас, универзална напон 110-240 V.Стилски дизајн, совршена големина, лесно да се носат чанта или куферот.Ви дозволува да се задржи стилот во секое време, насекаде.Не се лизга дизајн на 360° ротирачки кабелот за напојување го прави полесно да се користат.Е вашиот најдобар избор кога патуваат!.

Декларирани својства

Најдобри предлози