Косата Straightener Рамен Железо, 2 во 1 Straightener и Curler, Косата Зацврстување Железо со Керамичка Плоча, LCD Дисплеј и Прилагодлива Температура, Загрева Брзо, Погоден за Сите Ви

Косата Straightener Рамен Железо, 2 во 1 Straightener и Curler, Косата Зацврстување Железо со Керамичка Плоча,

Залиха
DEN 2143.20
Износ:

Идеален за утро брзање, брзо се прави до пред излегување.Дел на вашата коса во неколку секции.На ергономски се справи со е дизајниран за максимална удобност и леснотија на користење додека стил.Дигитален LCD Температура на Екранот : Неговата двојна во светот напон е 100 V-240 V, и тоа има 360 степен (9.Тоа вклучува интегриран LCD дигитален дисплеј, security кодот за дизајн.2 ft) вртливата кабелот за напојување, погоден за сите типови коса и автоматски исклучи по 60 минути.За секој следната употреба, температурата мемориска функција овозможува автоматски се загреваат до точната температура на која ќе се користи косата straightener последно време, заштеда на повеќе време за да ги направите саканите фризура.Се кандидира на рамен железо по должината на вашиот дел на косата (или да влакно на косата сакате да навивам и задржете станот железо околу вашата коса и се даде медиум пресврт, така што вашата коса е во У форма).Оваа коса straightener е лесно да се исправи или навивам вашата коса, да се обидете со брановидна стил, тока нанадвор тока увоз за ефикасно дома или на патување.

Декларирани својства

Најдобри предлози