Косата Бес Straightener Рамен Железо Дуо Ограничено Издание 1.25 Керамички Турмалин Песна - Dual Напон - Planchas Де Cabello

Косата Бес Straightener Рамен Железо Дуо Ограничено Издание 1.25 Керамички Турмалин Песна - Dual Напон - Planchas

Залиха
DEN 1096.32
Износ:

САЛОН за КВАЛИТЕТ СО ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН - Овој професионален рамен железо ви дава мазна нишки во една помине со стилски ентериер дека е лесно да се одржи, достапни во трендовски металик бои.ТУРМАЛИН ТЕХНОЛОГИЈА - На скапоцен камен-исполнет керамички плочи ќе те оставам со straighter, shinier, и silkier насоки.ПРАВА КОСА БЕЗ ШТЕТА - 100% безбедни за употреба на кадрава, дебели, парична казна, хемиски третирана, и било кој друг тип на коса.ЗГОЛЕМЕНА КОНТРОЛА променлива температура поставувања ви обезбеди со доследни, прецизни, и брзо топлина.ОГРАНИЧЕН ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА – Ние ќе го замени било кој дел на производот, или на самиот производ, за секој производител дефекти во текот на животниот век на производот.

Декларирани својства

Најдобри предлози