AKIRACOSME Коса Straightener и Curler 2 во 1, Професионална Керамичка Јон Стан Железо Прилагодливи Temp до 450℉(230℃), 3D Лебдат Плочи за да се Избегне Snagging, Лесно да се Исправи, Навива?

AKIRACOSME Коса Straightener и Curler 2 во 1, Професионална Керамичка Јон Стан Железо Прилагодливи Temp до 450℉(230℃),

Залиха
DEN 1391.76
Износ:

【Не Snagging и Без Tugging】 : косата straightener/ коса железо усвојува напредно 3 D лебдат плочи, обложени со високи спецификации сјаен финиш за да се овозможи лесен, финтата-слободен стил.Се преобразува неуредна фризура во сите видови на професионални назад-од-салон резултати.На 360°вртливата долго мозок лесно може да се направат различните фризура за секој ден. 【Долготрајни Стил】 : Јапонски развиена керамички иверица со нано-слој, побрзо топлина спроводливост и униформа греење, одржување на вашиот згодна фризура за долга-трајни резултати. 【Коса Straightener и Curler 2 во 1】 : вистинската вредност на Akiracosme професионални коса straightener / губење на железо може да доведе до вас е дека тоа им помага да се создаде бран, жив кадрици и директно tresses совршено. 【5 X Помалку Штета Додека Стил】 : Како што сите знаеме, зацврстување и виткање на косата секогаш ќе биде придружуван од страна на штета.Akiracosme Коса Straightener за руса коса има вграден негативни јони генератор, кој може да генерира десетици милиони на негативни јони се додека греење нагоре, неутрализирање статички електрицитет и мазна frizz , ефикасно го намалуваат сплит краевите на косата, и направи косата мека и сјајна.

Декларирани својства

Најдобри предлози