KASIQI Коса Curler, 2 во 1 Про Коса Straighteners Curler Салон Косата Алатка (НИ Шампањ)

KASIQI Коса Curler, 2 во 1 Про Коса Straighteners Curler Салон Косата Алатка (НИ Шампањ)

Залиха
DEN 748.80
Износ:

❤Најдобра алатка за вашата нега на коса. ❤Употреба : . ❤Висока температура отпорни на удари материјали. ❤Моќ линија 360 степен ротација дизајн, со користење на 2*0.75 mm чист бакар гума кружна линија, 2m долго. ❤Долго притиснете го копчето за да го отворите, ротирање на опашката да се прилагоди на температурата; двоен-клик на моќ за да се заврши на конверзија помеѓу целзиусови степени и Целзиусови.

Декларирани својства

Најдобри предлози