KASIQI Коса Curler, 2 во 1 Про Коса Straighteners Curlers Салон Косата Алатки (НАС Сив)

KASIQI Коса Curler, 2 во 1 Про Коса Straighteners Curlers Салон Косата Алатки (НАС Сив)

Залиха
DEN 1800.00
Износ:

❤Најдобра алатка за вашата нега на коса. ❤Употреба : . ❤Висока температура отпорни на удари материјали. ❤Моќ линија 360 степен ротација дизајн, со користење на 2*0.75 mm чист бакар гума кружна линија, 2m долго. ❤Долго притиснете го копчето за да го отворите, ротирање на опашката да се прилагоди на температурата; двоен-клик на моќ за да се заврши на конверзија помеѓу целзиусови степени и Целзиусови. 2 во 1 Професионални Коса Straighteners Коса Curlers Брзо Греење Преносни LCD Дисплеј Салон Косата Алатка за Железо Косата Уред Функција : Висока температура отпорни на удари материјали.Моќта линија 360 степен ротација дизајн, со користење на 2*0.75 mm чист бакар гума кружна линија, 2m долго.Употреба : Долго притискање на копчето за да ја отворите, ротирање на опашката да се прилагоди на температурата; двоен-клик на моќ за да се заврши на конверзија помеѓу целзиусови степени и Целзиусови.Спецификација : Напон : 110 V-220 V (глобален заеднички напон, попозната како широк напон) Моќност : 50/60 Hz, 40 W Греење на елемент : керамички PTC греење на елемент LCD дисплеј температура прилагодување на опашката knob : 100℃-230℃(212℉-446℉) Боја : Сива, Шампањ Plug режим : НИ Приклучокот, ЕУ Plug Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.1 X 2 во 1 Коса Straighteners Curlers 1 X Прирачник.

Декларирани својства

Voltage:
110V-220V (global common voltage, commonly known as wide voltage)
Power:
50/60Hz, 40W
Heating element:
ceramic PTC heating element
LCD display temperature adjustment of the tail knob:
100℃-230℃(212℉-446℉)
Colour:
Grey, Champagne
Plug mode:
US Plug, EU Plug
Note:
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
1 X 2 in 1 Hair Straighteners Curlers :
1 X Manual :

Најдобри предлози