REBUNE РЕ-2073 Коса Straightener USB Безжичен Мини Батерија Коса Straightener

REBUNE РЕ-2073 Коса Straightener USB Безжичен Мини Батерија Коса Straightener

Залиха
DEN 2109.60
Износ:

【USB ПОЛНЕЊЕ РАМЕН ЖЕЛЕЗО за ПОЛНЕЊЕ ЗА ПАТУВАЊЕ】 Вашиот приватен косата стилисти да се стил на вашата коса во движење!Направи брз контакт-up фризура да се задржи вашата свиленкаста коса и го враќа фризура пред голем датум.REBUNE безжична батеријата напојува коса straightener ќе биде вашиот најдобар ја придружува за меѓународно патување или во автомобил патување. 【ЗАЦВРСТУВАЊЕ ви Препорачуваме да го користите по 3 минути загрејте за најдобар стајлинг температура; 15x65mm керамички слој плоча тоа го прави погоден за деца зацврстување на косата. 【ЗАШТИТЕН РАКАВ ДИЗАЈН - НАЈДОБАР ПОДАРОК за ИЗБОР ЗА ДЕВОЈКИ】REBUNE USB Безжичен Мини Батерија Коса Straightener,Керамички Слој Плоча,Излизгајте го Прекинувачот, исклучителна подароци кутија за пакување е исто така опремен со висок квалитет Заштитен Ракав да се обезбеди заштита.Тоа е апсолутно слатка коса убавина алатка за девојка на секојдневниот живот.Безжична мини USB коса straightener 15x65mm керамички слој плоча MCH грејач NTC контрола лизгајте го прекинувачот за моќ, контрола,1for температура 320℉ ,2 за температура 400℉ Полнење на батеријата со USB Црн спреј во боја и црно Керамички Слој плоча.Батерија : батерија ICR18650 2500 MA Адаптер : IP : 100-240 Vac 50/60 Hz O/P : 5 Vdc 1А Оценка : 5 Vdc 1А Напон : 4.8 Vdc време на Полнење : 3,5 часа Празнење време : 35minutes.

Декларирани својства

Најдобри предлози