Elzo 3 во 1 Капацитивни Диск Пенкало Гел Пенкало Комбо 2 Компјутери со 4 Заменливи Диск Совети и 2 Замена Влакна Совети за Екранот на Допир, Таблети Samsung Галакси/Површина

Elzo 3 во 1 Капацитивни Диск Пенкало Гел Пенкало Комбо 2 Компјутери со 4 Заменливи Диск Совети и 2 Замена Влакна

Залиха
DEN 263.76
Износ:

Мултифункционален : Нејзините nanofiber совет перо, а dics совет перо и неговата, исто така, гел пенкало!За ракопис, цртежи и игра играње. 100% Компатибилен со сите екран на допир за мобилни телефони и таблет уреди.Уникатен Дизајн : Должина : 6.7" (170mm); Пенкало дијаметар : 0.37"за дело(9,5 мм), Pvc совет дијаметар : 0.23" (6.2 mm), Диск совет дијаметар : 0.27" (7mm), Тежина : 25.6 g. 3-во-1 multifuction стилски дизајн со лесно се комбинираат капи.Премиум Направи : Алуминиумско тело и високо чувствителни проводен pvc & диск совет, како и генералот пенкало, високо осетливи со подолг животен век, како и удобно користење искуство.Пакет се Вклучени : 2 парчиња 3 во 1 гел пенкало пенкала, 4 дополнителни заменливи диск совети и 2 дополнителни заменливи влакна совети вклучени.Замена може да биде направено во рок од една секунда без алатка, го Продолжи животниот век на специјалното пенкало.Цел живот Поддршка : Целосна 18 месеци Грижете се-Бесплатно гаранција со доживотна поддршка! 24 часа услуги на клиентите поддршка, само да ги купите и да уживаат во овој супериорен производ со доверба и ризик бесплатно!.

Декларирани својства

Најдобри предлози