D Dolity 10x Таблета Перо Nib Гума 5.8 mm 7mm Nibs Совети екран на допир Accessaries - 7.0 mm

D Dolity 10x Таблета Перо Nib Гума 5.8 mm 7mm Nibs Совети екран на допир Accessaries - 7.0 mm

Залиха
DEN 159.12
Износ:

* Капацитивни перо замена совети/nib. * Замени скршен, оштетени или испукани перо совети/nib со нова. * Силиконски материјал, премија изработка, совршено се вклопи во вашиот уред. * Лесно да ја замените вашата користи или неработни перо совет. * Три видови на големини може да се choosed, компатибилен за поголемиот дел од Специјалното Пенкало.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - Капацитивни перо замена совети/nib. - Силиконски материјал, премија изработка, совршено се вклопи во вашиот уред. - Замени скршен, оштетени или испукани перо совети/nib со нова. - Лесно да ја замените вашата користи или неработни перо совет. - Три видови на големини може да се choosed, компатибилен за поголемиот дел од Специјалното Пенкало.Спецификација : - Материјал : Силикон - Size : Прибл. 0.6*0.5*0.5 cm/0.24*0.20*0.20 инч (5.8 mm) Големина : Прибл. 0.7*0.6*0.6 cm/0.28*0.24*0.24 инч (7.0 mm) Големина : Прибл. 0.8*0.8*0.8 cm/0.31*0.31*0.31 инч (8.0 mm)Пакетот Вклучува : 10 Парчиња Styluses Nib.

Декларирани својства

Најдобри предлози