SANOXY 2 во 1 Двојна Функција Проводници Микрофибер Материјал Капацитивни Перо Rollerball Мастило Пенкало (Дуо Леопард Црно/Бели)

SANOXY 2 во 1 Двојна Функција Проводници Микрофибер Материјал Капацитивни Перо Rollerball Мастило Пенкало (Дуо

Залиха
DEN 234.72
Износ:

SANOXY допир за да го заклучите материјал дизајниран со проводен микрофибер влакна текстил материјал и елегантен подарок кутија.Преносни Елегантен Дизајн се Вклопува Секаде, Прецизни - имитира човечки прст Мека проводници ткаенина за подобри точноста Телефон, Таблет не се вклучени.Apple, i Phone, i Pad се регистрирани заштитни знаци на Apple Inc.

Декларирани својства

Најдобри предлози