SANOXY Дигитални Деца Креда Перо за Екранот на Допир, iPhone, Android Таблет iPad/iCrayon Забава Перо за Пишување, Цртање и Игри (ЦРВЕНО)

SANOXY Дигитални Деца Креда Перо за Екранот на Допир, iPhone, Android Таблет iPad/iCrayon Забава Перо за Пишување,

Залиха
DEN 868.56
Износ:

SANOXY Универзална ДЕТСКА ЗАБАВА Специјалното Пенкало за Допир и елегантен подарок кутија.Одлично за деца за учење да се одржи пишување алатка.Флексибилни rubbery совет со цврста тело/ЗАБАВА Перо за Употреба во Училиштата и образованието намена.Дигитални Креда Перо за пишување, цртање и игри на i Pad, i Phone Телефон, Таблет не се вклучени.Apple, i Phone, i Pad се регистрирани заштитни знаци на Apple Inc.

Декларирани својства

Најдобри предлози