VizGiz 5 Pack Универзална Перо styli Капацитивни Екран на Допир Видиме Таблета Пенкало Пенкала за Допир на Екранот Android и iOS за Мобилен Телефон Табот Површината Samsung Галакси

VizGiz 5 Pack Универзална Перо styli Капацитивни Екран на Допир Видиме Таблета Пенкало Пенкала за Допир на Екранот

Залиха
DEN 117.12
Износ:

Погоден за сите осетлив на допир на екранот.Пакет се Вклучени : 5* Капацитивни пенкало ( Случаен Боја ).Спецификации : Модел се користи : погоден за сите осетлив на допир на екранот во Боја : портокал, златна, зелена, виолетова, светло сина, Темно сина, розова, црвена роза, скарлет, бела, сребрена, црна Материјал : метал, гума Пакет се Вклучени : 5* Капацитивни пенкало ( Случаен Боја ). Висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал : првиот-класа се чувствува и удобен зафат. На допир е светлина и мазна, и фаќање capacitor е брзо и ефикасно, без да се губи поени или се потопуваат.7 Google Пиксели C Samsung Galaxy Tab S2 мини 4 Sony Xperia Z4 Про Nexus 9 Sony Xperia Z3 Компактен Microsoft Surface Pro 4 Рампа Воздух 2 Samsung Galaxy Tab Про S Huawei Mate Book Sony Zperia Z6 Подлога мини 5 Подлога Про 2 Про 10.Живописни бои и фаќање на око bling!. Сосема нов Луксузен уред. Hemispherical контакт дизајн : 360-степен контакти ќе ви овозможи лесно да го допрам секој агол.

Декларирани својства

Најдобри предлози