SwipeSafe Преносни Keychain Перо за Јавни Допир на Екранот со Отстранлив Капак | 2 Пакет Ново Пакување | Универзална Екран на Допир Капацитивни Перо Компатибилен со iPad, iPhone, и

SwipeSafe Преносни Keychain Перо за Јавни Допир на Екранот со Отстранлив Капак | 2 Пакет Ново Пакување | Универзална

Залиха
DEN 142.80
Износ:

Лесни, преносливи keychain перо за јавни touchscreens.Капацитивни перо совет на копчињата долу на било допир интерфејс со леснотија.Snap-на капакот изолатите перо совет од вашите лични предмети по секоја употреба.Работи на Банкомати, намирници и на мало со авто-проверка, лифт копчиња и повеќе.Вклучува 2 styluses, snap-за опфаќа и клучните прстени.

Декларирани својства

Најдобри предлози