Ubrokeifixit P580 P585 Допир Перо S Pen Замена Совети/Nibs за Samsung Галакси Забелешка 3/Забелешка 4/Забелешка 5/P580 P585/P900 P905/P600 P605/P350 P355/P550 P555 Бела

Ubrokeifixit P580 P585 Допир Перо S Pen Замена Совети/Nibs за Samsung Галакси Забелешка 3/Забелешка 4/Забелешка

Залиха
DEN 119.52
Износ:

Да Не биде одговорен за каква било штета на вашиот уред кој може да предизвика за време на менување на замена на делови.Пакет има Само : 5 парчиња * Совети/Nibs Replacment; 1 * Пинцети Отстранување Алатка.Компатибилен со : Samsung Galaxy Note 3/Забелешка 4/Забелешка 5/P580 P585/P900 P905/P600 P605/P350 P355/P550 P555.

Декларирани својства

Најдобри предлози