Перо 3-во-1 Топката Точка Пенкало за Допир на Екранот со LED Светилка и Пенкало (Црна/Сребрена)

Перо 3-во-1 Топката Точка Пенкало за Допир на Екранот со LED Светилка и Пенкало (Црна/Сребрена)

Залиха
DEN 263.52
Износ:

BALLPOINT ПЕНКАЛО : Tri - функција метал пенкало има пре-инсталиран Црно мастило кертриџ Refills се достапни, но не се вклучени (види цел информација подолу).КАПАЦИТИВНИ ПЕРО : капацитивни перото на повлече капа нуди напредни за поврзување за сите екран осетлив на допир уреди.LED СВЕТИЛКА : светло и моќно, притисни врвот за активирање (on & off) функција на раководител на пен.Копчето мобилен батерии енергија светилка.НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ : со висок сјај сребро хром барел со блек метал глеѓ врвот.Лесен - за помалку од половина унца (.06oz) за лесна употреба.Задоволство Загарантирани!.КОЛИЧИНА и ЗАЧУВУВАЊЕ : за секој дополнителен пенкало, превозот цена е $0.48/pc, за нарачки се испраќаат во континентална САД.Проверете количина цена попусти и контактирајте со нас за персонализација опции.REFILLS : ПРЕБАРУВАЊЕ на ASIN B01 E8 PFKWU 2.75" Ballpoint Пенкало Refills (Пакет 10).Распрашува за оваа точка со прилагодено лого или персоналните и количина цена попусти.Пред да ги нарачате.ве молиме контактирајте со нас преку (Контактирајте со Продавачот) за да се потврди со нарачување детали.Прилагодено нарачки бараат дополнителни 10 дена за производството/испораката.

Декларирани својства

Најдобри предлози