Перо Пенкала за iPad, Допир на Екранот Перо Моливи Висока Чувствителност Диск & Влакна Совет Универзална Перо Компатибилен со iPad, iPhone, Android, Microsoft Таблети

Перо Пенкала за iPad, Допир на Екранот Перо Моливи Висока Чувствителност Диск & Влакна Совет Универзална Перо

Залиха
DEN 767.52
Износ:

【Двонасочна Магнетни Капа Карактеристики】( Дис Перо ) - Magnetically прилог ззп ќе се апсорбираат во секој крај од перото пенкала.Максимална заштита на двете страни на пен.Го прави да се чувствува повеќе како вистински пенкало, издржлив и лесен.ЕНЕРГИЈА-ЗАШТЕДА на ФУНКЦИЈА - Ние во собата на 30-минута автоматски напојување-исклучување на функцијата во неактивност на перото.Оваа специјалното пенкало со Магнетни USB кабел за податоци(Вклучени) поддржува 10-12 часа континуирана употреба само за 2 часа, време на полнење.Прецизни и Чувствителноста : перо пенкала може непречено да се подготви што сакате на екранот точно, нема круг, не се лизга.Универзална Компатибилност - Нашиот перо пенкала се широко се користи за СИТЕ капацитивни екран на допир уреди компатибилни со i OS уреди, вклучувајќи ги и i Pad Pro, i Pad Mini i Pad Воздух i Phone 11/Pro/Pro max i Phone X i Phone 8/8 Плус i Phone 7/7 Плус i Phone 6s/6s Плус i Phone 5/5s/5 SE i Phone 4/4s. (Забелешка : Универзален режим нема поддршка дланка одбивање.).Она што Може да се Добие : 2 x Специјалното пенкало и 4 x Замена на диск совети 2 x Замена влакна совети, 1*Активно Пенкало, 1*USB Кабел, 1*уметник ракавица.

Декларирани својства

Најдобри предлози