Midline Вентил 96344 Свет Стил Агол Стоп Вентил, Доведе Бесплатно во 1/2. FIP Конекции, Месинг

Midline Вентил 96344 Свет Стил Агол Стоп Вентил, Доведе Бесплатно во 1/2. FIP Конекции, Месинг

Залиха
DEN 575.52
Износ:

Компресија Стил Стоп Вентил Идеален за Запирање, да започнете, и Регулирање на Протокот на Течност во 90° Агол.Супериорен Квалитет Кован Месинг Тело; Dezincification Отпорни; Отпорни На Корозија; Доведе Слободни.Карактеристики Леано Железо Тркала Рачка.Се согласува да NSF/ ANSI-61/ 372 Стандарди; Навој Завршува во Согласност со ANSI Б1.20.1. 125 PSI WOG.Произведени за олово-бесплатно осигурување на квалитетот.Работен Притисок 125 WOG.Дувачкиот Тело Изградени.

Декларирани својства

Најдобри предлози