Sharpe Вентили 44834 Серија Јаглероден Челик Свет Вентил, Им Била Заклучена Хаубата, Внатрешно, 1/4 Приклучок За Заварување

Sharpe Вентили 44834 Серија Јаглероден Челик Свет Вентил, Им Била Заклучена Хаубата, Внатрешно, 1/4 Приклучок

Залиха
DEN 222.24
Износ:

Класа 800 внатрешно свет вентил со не-зголемувањето на матични и им била заклучена хаубата за вклучување/исклучување на actuation и протокот на контрола (throttling) во гасоводот.Јаглероден челик вентил тело за затегнувачка цврстина и цврстина.Им била заклучена хаубата за тесни собранието и намален ризик од истекување.Socket-заварување завршува за заварување да unthreaded цевки.Максимален работен притисок од 200 фунти на квадратен инч (psi).

Декларирани својства

Најдобри предлози