6-Пакет за Замена на Сијалица за General Electric WB36X936 Микробранова - Компатибилен со General Electric WB36X10003 Сијалица

6-Пакет за Замена на Сијалица за General Electric WB36X936 Микробранова - Компатибилен со General Electric WB36X10003

Залиха
DEN 1341.60
Износ:

Замена на General Electric WB36 X936 Сијалица; Количина : 6. Го заменува General Electric WB36 X10003 Сијалица.Истата голема светлина загарантирана.Супериорен-направена filaments за долгорочната светлината.Квалитетот стакло и пакување така светилки ќе се појави во фабричка состојба.Спецификации : T25*65mm E17 130 V 40 W.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Компоненти бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Компоненти.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Декларирани својства

Најдобри предлози