Око Перница Исполнет со Вистинска Сушени Лаванда Цвеќиња & Органски Ленено Семе за Одмор, Спиење, Спа, Топли и Ладни Терапија, Јога Око Перница со Слободни Очите се М

Око Перница Исполнет со Вистинска Сушени Лаванда Цвеќиња & Органски Ленено Семе за Одмор, Спиење, Спа, Топли

Залиха
DEN 311.76
Износ:

ЛАДЕЊЕ ОКО МАСКА : - Нашите Очи Перница Исполнет Со Вистинска Сушени Лаванда Цвеќиња & Органски Ленено Семе За Relaxationcan може да се користи како ладна око маска компресира.Со секоја Перница, даваме едно око првенство потполно бесплатно за eyewash и тоа доаѓа со прекрасна кутија за безбедност во домот или на патување.Нашето Око Перници се полни со вистински сушени лаванда цвеќиња и органско масло од семе од лен, за мека притисок и блокирање надвор светлина.ЈОГА ИНСТРУКТОРИ И СПА ТЕРАПЕВТИ : - Овие око перници се совршени за давање на одмор за вашите очи по Јога, медитација, пауза во канцеларија, дома или патување.Совршен Подарок за Сите Прилики : - Сите ќе ја сакаат оваа лични и значајна подарок, имаат за жените и мажите!сите ваши пријатели и семејството од сите возрасти можат да уживаат во нашиот сите природни ленено семе лаванда исполнет око маска, Бидејќи вашето задоволство е наш врвен приоритет, Ова е одличен Божиќ подароци, порибување stuffers, и на вработените благодарност подарок и денот на Благодарноста.Оваа ткаенина боење/печатење процес се користи азо-слободен бои, Нашиот сите производи се поврзани со здравјето јас.Само место на око перница во замрзнувач за неколку часа или преку ноќ.ВИСОК КВАЛИТЕТ : - Mudal Обоена Ткаенина со Украс Дизајн на Печатење Печати, Овие надворешниот опфаќа се отстранува и се перат.На разладени пондерирана око перница ќе дејствува како кул компресира за да се намали појавата на темни кругови и подуени очи освежување уморни очи затегнати со проучување или продолжен компјутер време.

Декларирани својства

Најдобри предлози