Coppertone Сјај Заштита & Тен Сончање Лосион SPF 45, 5 fl. оз. (Пакување од 2)

Coppertone Сјај Заштита & Тен Сончање Лосион SPF 45, 5 fl. оз. (Пакување од 2)

Залиха
DEN 2328.00
Износ:

Докажано UVA/UVB Заштита + Постепено Tanner.Бесплатни oxybenzone, octinoxate, бои & PABA.Отпорен На Вода (80 Минути).Coppertone Сјај Заштита & Тен лосион за сончање обезбедува докажано UVA/UVB Заштита + Постепено Tanner.Овој широк спектар на SPF 45, водоотпорен (80 минути) лосион за сончање е слободен на oxybenzone, octinoxate, бои & PABA.Да се изгради сонце бакна сјај, следете пакет инструкции.

Декларирани својства

Најдобри предлози