Morrisons Заштита & Јадев Сонцето Спреј SPF 15, 200ml

Morrisons Заштита & Јадев Сонцето Спреј SPF 15, 200ml

Залиха
DEN 435.12
Износ:

За нега на кожа која е acclimated на сонце.Заштита од сонце : 15.0. Пакет димензии : 3.0 L x 18.0 H x 6.0 W (cm).Отпорен на вода Не-мрсна & брзо се апсорбира 24 часа moisturising формула Суровост-бесплатни меѓународни Dermatologically тестирани и одобрени.

Декларирани својства

Најдобри предлози