CosmoSun со Космополитски SPF 30 Сончање - Широк Спектар на Гребен Безбедно, Отпорен на Вода Формула 6.76 оз.

CosmoSun со Космополитски SPF 30 Сончање - Широк Спектар на Гребен Безбедно, Отпорен на Вода Формула 6.76 оз.

Залиха
DEN 453.60
Износ:

За убава боја што сјаат и сјае. тоа е време да се бара Cosmo Sun со Космополитски Течни Сонце.Оваа обновување формула е идеален по изложеност на сонце или во секое време ви треба екстра хидратација.Анти-стареењето Suncare.Cosmo Sun со Космополитски Течни Сонце е ~неверојатни~ авто-тен вода, која им овозможува на кожата да се развие беспрекорен тен резултати со леснотија.Cosmo Sun е Sun Лосион со Трепет е вашата прва класа билет за прекрасен!Оваа DHA слободни ултра-блескавата bronzer со супер исполнет пропустот fixers ќе ви даде дека писта тен неспоредлив со ништо на пазарот.Нашиот широк спектар на формула содржи минерали како цинк да се задржи вашата кожа е изложување на УВ зраци ограничен.Пина Colada Мирис.

Декларирани својства

Најдобри предлози