Zinka SPF 30 Сончање Спреј Јасно 5 fl мл

Zinka SPF 30 Сончање Спреј Јасно 5 fl мл

Залиха
DEN 399.12
Износ:

Никој не сака lathering со сончање во секое време тие чекор надвор.Zinka обезбедува некои олеснување на вашиот сонцето потреби.На Zinka SPF 30 Спреј за Сончање продолжува во една брзо и лесно движење и нуди широк спектар на UVA/UVB покриеност.На Цинк Оксид формула е не-мрсна и работи во секој агол, така можете да добиете на вашите назад без помош.Никој не сака lathering со сончање во секое време тие чекор надвор, Zinka обезбедува некои олеснување на вашиот сонцето потреби.На Zinka SPF 30 Спреј за Сончање продолжува во една брзо и лесно движење и нуди широк спектар на UVA/UVB покриеност.На Цинк Оксид формула е не-мрсна и работи во секој агол, така можете да добиете на вашите назад без помош.

Декларирани својства

Најдобри предлози