Алое До Децата заштитен фактор 50 Континуирано Спреј за Сончање 6oz

Алое До Децата заштитен фактор 50 Континуирано Спреј за Сончање 6oz

Залиха
DEN 395.76
Износ:

Алое Базира (Апсорбира Брзо, Не-Мрсна, Дури И Примена).Слободни од Штетни Хемикалии (Гребен Безбедно, без Суровост).Отпорен на вода (80min).UVA/UVB Широк Спектар за Заштита.Мирис Слободни.Алое До Lil' Деца Континуирано Спреј за Сончање обезбедува заштита од сонце на допир на копче нема транспорт, цедење или триење е потребно.Нашата единствена, лесна формула спрејови во секој агол за брза и лесна апликација.

Декларирани својства

Најдобри предлози