Прирачник Тетоважа Машина, 25000-30000rpm со Алуминиумски Обвивка, Засенчување

Прирачник Тетоважа Машина, 25000-30000rpm со Алуминиумски Обвивка, Засенчување

Залиха
DEN 374.16
Износ:

Висок квалитет 2 парчиња warps калеми е специјално дизајниран за тетоважа машина.Може да се користи како лагер или shader, добра на засенчување и обвивка.Ултра лесна тежина, и соодветна големина нема да додадете многу товар на вашата страна.Пролетта лист е високо еластична и анти-замор за долго време да работи.Ниско ниво на бучава, стабилна, долги работни часови не ќе се загрее, подобрување на ефикасноста на работата.Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тетоважа Machine Material : Alloy Starting Напон 3 VOperating Напон : 6-8 VFrequency : 25000-30000rpm Function : Обвивка, Сенчење.

Декларирани својства

Најдобри предлози