Тетоважа Машина Ротари Тетоважа Ротари Тетоважа Машина За Тетоважа Уметници Пирсинг & Тетоважа Материјали За Тетоважа Уметници Шема Тетоважа

Тетоважа Машина Ротари Тетоважа Ротари Тетоважа Машина За Тетоважа Уметници Пирсинг & Тетоважа Материјали За

Залиха
DEN 354.96
Износ:

Тетоважа Машина Ротари Стабилна Фреквенција : Ротари Тетоважа на Машина Со Добар Баланс Перформанси, Здрав Телото, Го Прави да Стане Уметници Предност, Тоа Е Постојан Орган И Ниски Вибрации Механизам Ќе го Направат Вашиот Tattooing Многу Повеќе Удобно За Вас И Вашиот Клиент.Тетоважа Машина Тетоважа Со Високи Перформанси : Оваа Солидна Железо Машина Ќе Се Спротивстави На Топлина Подолг Од Било Кој Друг.Чиста Железната Арматура Бар Има Добар Магнетна Пропустливост.Стабилни Перформанси И Добра Топлинска Спроводливост, Може Да Се Користи До 6 Часа.Машина За Полнење Тетоважа Висок Квалитет Тетоважа Машина : Оваа Тетоважа Материјали Изработени Од Високо Квалитетни Алуминиумски Материјал, Пролетта Е Направен Од Високо-Квалитет На Композитни Материјали И Има Висока Еластичност, Погодни За Долги Часови На Работа.Тоа Е Совршен За Тетоважа Уметници.Пиштол Тетоважа Пиштол Лесен За Употреба : Овој Лагер + Shader Тетоважа Машина Ви Овозможува Да Уживате Во Удобноста На Добивање На Работа Полесно И Побрзо.Покрај Тоа, Тетоважата Е Уредни И Деликатна, Кој Е Направен Од Оваа Машина, Исто Така Лесно Да Се Багра, Ние Сме Сигурни Дека Ќе Ги Задоволи Вашиот Резултат.Комплет Хена Тетоважа Добра Серпентина : Висок Квалитет Искриват Калеми Се Дизајнирани За Тетоважа Машини, Со Стабилен Раст И Силен Раст Магнетизам.Тетоважата Машина Серпентина Моделот Може Да Биде Случаен.Лесен И Ниски Вибрации,Може Да Работи Долго Време Без Рака-Уморен.

Декларирани својства

Најдобри предлози