Тетоважа Машина се Справи со 25mm Тетоважа Машина Зафат Трајни производи за Лична Употреба за Тетоважа Училиште за Professioners за Шминка(црна)

Тетоважа Машина се Справи со 25mm Тетоважа Машина Зафат Трајни производи за Лична Употреба за Тетоважа Училиште

Залиха
DEN 374.16
Износ:

Дизајниран за кертриџ игла, погоден за професионални тетоважа уметници или почетници.Рачно полирање, добра текстура, мала тежина, anodic оксидација третман.Дијаметар 25мм, жлебови не се лизга третман, овозможуваат добар стисок способност.Лесно да се инсталира, голема замена на делови за вашите стари или скршени еден.Лесно и безбедност санитарни да се користи, удобно рака чувства.Функција : 1. Рачно полирање, добра текстура, мала тежина, anodic оксидација третман.2. Дијаметар 25мм, жлебови не се лизга третман, овозможуваат добар стисок способност.3. Лесно и безбедност санитарни да се користи, удобно рака чувства.4. Лесно да се инсталира, голема замена на делови за вашите стари или скршени еден.5. Дизајниран за кертриџ игла, погоден за професионални тетоважа уметници или почетници.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тетоважа Grip Material : Alloy Optional Боја : Црна, Златна, Purple Handle Дијаметар : Прибл. 25мм/1in Handle Тип : за Кертриџ Игла Зафат Пакет Листа : 1 x Tattoo Grip Note : Погоден за кертриџ игла само, не за редовно тетоважа игла.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tattoo GripMaterial
Handle Diameter:
Approx. 25mm/1inHandle Type
Package List:
1 xTattoo Grip :
Suitable for cartridge needle only, not for regular tattoo needle. :

Најдобри предлози