Шарени Тетоважа Машина за Напојување мини Дигитален LCD Дисплеј Тетоважа Напојување Прилагодливи Притисок со Клип Линија за Професионални Тетоважа Машина (црн)(НИ)

Шарени Тетоважа Машина за Напојување мини Дигитален LCD Дисплеј Тетоважа Напојување Прилагодливи Притисок со

Залиха
DEN 818.16
Износ:

ПРИЛАГОДЛИВИ НАПОН : Стандарден напон поставување, прецизни напон на вредноста.Тетоважата моќ може да се прилагоди слободно. 1-18 V прилагодливи напон, прецизни прилагодување за да ги задоволат вашите потреби, погоден за пуштање во различни тетоважа машини.ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Со оваа високо-квалитетни напојување, можете да креирате тетоважа сте секогаш сакаше удобно дома, или може да се работи нормално во една тетоважа продавница.На високо-квалитетни напојување овозможува да се прилагодат на напони од различни земји/региони.ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : дигитална ултра-clear LCD екран го прави напојување полесно да се чита и читања се повеќе точни.Различни напони, ќе се прикаже различни бои, на екранот е јасно, и на екранот напон е лесен и удобен.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Тетоважа Напојување силна излезна моќност, може да се работи за долго време, без топлина, сигурен за користење, е најдобриот подарок за ученици или tattooists.ТЕТОВАЖА СВЕТОТ : Ако сте во потрага за one-stop shop за да ги исполни сите ваши тетоважа потреби, ќе го најде тоа.Ние веруваме дека тоа е многу важно за луѓето да ги искажат своите уметнички само на светот во начинот на кој тие се допаѓа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Тетоважа Напојување Боја : Црна Напон : 100-240 V Опционален Приклучок : САД, ЕУ, Големина : Прибл. 10 x 9.8 x 3.5 cm / 3.9 x 3.9 x 1.4 во Пакет Листа : 1 x Напојување 1 x Приклучокот .

Декларирани својства

Најдобри предлози