Тетоважа Моќ, Професионални Мини Мотор, Тетоважа Напојување Црна за Тетоважа Машина Додаток, Моќ Банка со Switch Buttom(НИ стандард 110V)

Тетоважа Моќ, Професионални Мини Мотор, Тетоважа Напојување Црна за Тетоважа Машина Додаток, Моќ Банка со Switch

Залиха
DEN 357.36
Износ:

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : тетоважата напојување машина е направен од високо-квалитетни пластични материјали, со нежен и светлина тело, прекрасен изглед и одличната изведба.МАЛ И лесен : Професионални тетоважа на машина со добра eyeliner и боење ефект.Тоа е толку мал колку вашата дланка, лесен во тежина, и лесно да се носат.ПРИЛАГОДЛИВИ НАПОН : Стандарден напон поставување, прецизни напон регулатива.Напонот подолу 18 V може да се прилагоди слободно.СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ : напојување може да се работи за долго време без греење.Стабилни перформанси, сигурни и практични.СОВРШЕНА АЛАТКА : идеален тетоважа алатка за тетоважа уметници, погоден за пуштање на сите видови на тетоважа машини.Погоден за тетоважа уметници и почетници.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Црна Опционален Приклучок Тип : НИ 110 V, ЕУ 220 V Пакет Тежина : Околу.148g/5.2 оз Пакет Листа : 1 * Напојување 1 * Приклучок Забелешка : ве Молам, тест на тетоважа машина со низок напон.Не поврзувајте со енергија директно и тест тетоважа машина во максимален напон, па како да се избегне оштетување на тетоважа машина.

Декларирани својства

Condition:
Brand New
Material:
Plastic
Color:
Black
Optional Plug Type:
US 110V, EU 220V
Package Weight:
Approx.148g/5.2oz
Package List:
1 * Power Supply :
1 * Plug :
Note:
 
Please test the tattoo machine at low voltage. Do not connect with power directly and test tattoo machine at the maximum voltage, so as to avoid damage to the tattoo machine. :

Најдобри предлози