4pcs Прирачник Тетоважа Microblading Пенкало, Полу‑Трајна Тетоважа Машина Веѓа Microblading Пенкала за Шминка Тетоважа Материјали

4pcs Прирачник Тетоважа Microblading Пенкало, Полу‑Трајна Тетоважа Машина Веѓа Microblading Пенкала за Шминка

Залиха
DEN 249.36
Износ:

【Прирачник Тетоважа Пенкало】Специјално дизајниран за tattooing веѓи, усни и eyeliner, професионални прирачник тетоважа пенкало. 【Крстот дупка nib дизајн】Прирачник тетоважа пенкало е различни видови на рачно ред игла, круг игла, shader игла, и ролери игли може да биде инсталиран. 【Лесни】Полу‑Постојани Microblading Пенкало мала тежина, мала големина, удобен контрола, да се подобри ефикасноста на тетоважа уметник. 【Метал алуминиум материјал】Прирачник Microblading Пенкало силни и издржливи, отпорно на гребење и носат-отпорни. 【4 PCS】сет на 4pcs microblading пенкало, 4 бои, погоден за тетоважа обука училишта и козметички салони.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Microblading Пенкало Материјал : Алуминиум Легура Количина : 4pcs Боја : Сина+злато+сребро+црвена Должина : Околу. 12cm / 4.7 во Пен Глава : Крст, крст со дупки Применливи Игла Видови : Сите ред игла, Р3-R21 игли, shader игли, игли валчести Употреба Сцена : Веѓа тетоважа, усна тетоважа Целните Корисници : Microblading почетници, microblading господар Пакет Листа : 1 x Сина Microblading Пенкало 1 x Злато Microblading Пенкало 1 x Сребрена Microblading Пенкало 1 x Црвено Microblading Пенкало Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани својства

Најдобри предлози