Професионални Мини Моторни Тетоважа Напојување Црна за Ротари Тетоважа Машина Додаток(НИ Приклучок)

Професионални Мини Моторни Тетоважа Напојување Црна за Ротари Тетоважа Машина Додаток(НИ Приклучок)

Залиха
DEN 357.36
Износ:

Оваа тетоважа машина за напојување е направен од премиум пластични материјали, мазна и светлина тело, прекрасен изглед и одличната изведба.Компактна големина како мали како на дланка, лесен и лесно да се носат.Стандарден напон поставување, точни напонот пропис.Напон подолу 18 V може да се прилагоди слободно.Напојување може да издржи долго работно време, без гори топло.Идеална тетоважа алатка за тетоважа уметници, погоден за пуштање на сите видови на тетоважа машини.Спецификација : Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Црна Опционален Приклучок Тип : НИ 110 V, ЕУ 220 V Пакет Тежина : Околу.148g/5.2 оз Пакет Листа : 1 * Напојување 1 * Приклучок Забелешка : ве Молам, тест на тетоважа машина со низок напон.Не поврзувајте со енергија директно и тест тетоважа машина во максимален напон, па како да се избегне оштетување на тетоважа машина.

Декларирани својства

Condition:
Brand New
Material:
Plastic
Color:
Black
Optional Plug Type:
US 110V, EU 220V
Package Weight:
Approx.148g/5.2oz
Package List:
1 * Power Supply :
1 * Plug :
Note:
 
Please test the tattoo machine at low voltage. Do not connect with power directly and test tattoo machine at the maximum voltage, so as to avoid damage to the tattoo machine. :

Најдобри предлози