Hahiyo Двојно Заврши Топ Snap Куки 3.5 инчен Должина Вртливата Затворач Тока Предизвика Клип Спин Слободно да се Обезбеди Не Шаване Лабава Лесно да се Кука за Јарболот Ја?

Hahiyo Двојно Заврши Топ Snap Куки 3.5 инчен Должина Вртливата Затворач Тока Предизвика Клип Спин Слободно да

Залиха
DEN 210.96
Износ:

Со 360 степени rotatable перформанси,тоа е многу погоден за lashing,укинување и одредување на жици,јажиња или кабли.Убаво за бесење птица задолжени за хранење телиња од линија,и нема да биде експлодирам кога се празни и многу windy.Не шаване.Совет : За безбедност доброто,ве молиме да не преоптоварување.Ги користите за да се одржи преносни панели за животните да се хранат.

Декларирани својства

Најдобри предлози