Lithonia Осветлување LTLECF MW M6 Живеат Крајот Бела Песна Осветлување Комплет со Црна Маска

Lithonia Осветлување LTLECF MW M6 Живеат Крајот Бела Песна Осветлување Комплет со Црна Маска

Залиха
DEN 959.76
Износ:

Бела завршница.Вклучува црна маска за употреба со црна или бронзена песна.Компатибилен со стандардот 120-Volt блескаво dimmer прекинувач (се продава одделно).Овозможува директна инсталации за канал.Lithonia Осветлување Живеат-на Крајот на Моќ се Хранат овозможува директна жици од канал до крајот на патеката осветлување дел.120-Volt храна е оценет до 2,400-Watt (песна дел и канал се продава одделно).Дизајниран за употреба со Lithonia Осветлување или Хемптон Bay песна глави, компоненти и додатоци.Бела завршница Вклучува црна маска за употреба со црна или бронзена песна Компатибилен со стандардот 120-Volt блескаво dimmer прекинувач (се продаваат одделно) ви Овозможува за директна инсталации за канал Лесно се прилепува во крајот на патеката дел.

Декларирани својства

Најдобри предлози