Елегантен Винил Креации Риби Хороскоп Decal за Yeti Tumblers (Гимнастик не се Вклучени) Создадена за Сите Марки на tumblers Пехари и Чаши DIY Налепници и Decals 3.5 x 3.8 (Бело)

Елегантен Винил Креации Риби Хороскоп Decal за Yeti Tumblers (Гимнастик не се Вклучени) Создадена за Сите Марки

Залиха
DEN 1538.40
Износ:

Гимнастик не се вклучени.Оваа decal е создадена од страна Елегантен Винил Креации за сите марки на tumblers пехари и чаши.Законите за авторски права можат да се применат.Оваа decal се однесува на tumblers, чаши, чаши или било тешко, мазна, чиста површина.Изработени со највисок квалитет на винил на располагање во САД.Околу 3.8 инчи висок.Детални инструкции за примена се вклучени во секоја цел.Достапни во бои Црна, Бела, Црвена, Теал и Зелена..НИЕ НЕ се ПРОДАВААТ TUMBLERS, ЧАШИ, ИЛИ ЧАШИ..Ние создаваме овие decals со највисок квалитет на винил..Ова decal е првенствено за tumblers, чаши, чаши, чаши итн..Замислете колку оваа decal ќе додадете талент за обичен tumblers, чаши и чаши..Ќе сакате ова decal бидејќи секој од нашите decals се сопствени направени од страна на талентирани, напорно, добро обучени лица кои се голема гордост на вредноста на нивните креативни decals..Вашите пријатели и роднини, ќе се види вашата личност, интереси и лојалност кога ќе го видат оваа атрактивна decal на екранот.

Декларирани својства

Најдобри предлози