Cicilin Бања Полици Пластични Пловечки Полици Ѕид Монтирани Чување Полиците за Кујна, Бања Само Лепило Ѕид Монтирани (Сина)

Cicilin Бања Полици Пластични Пловечки Полици Ѕид Монтирани Чување Полиците за Кујна, Бања Само Лепило Ѕид Монтирани

Залиха
DEN 599.76
Износ:

Пластика. 【Материјал】Изработени од Пластика кои се трајни и можат да го издржат 2 KG.Нашите полиците може само да се одржи полесни toiletries како што се чистење на лицето, крпи, паста, четка за заби, итн.Производ Димензии : должина 26.5 см, ширина 10.5 см, висина 6.5 см.Лесен за Инсталација : Оваа тешка должност ѕид монтирани туш кошница нема да го оштети вашиот ѕид, бидејќи тоа НЕ е ВЕЖБА е ПОТРЕБНО, ви овозможува да се заврши во рок од 5 секунди.Само кора исклучи лепливи ленти, се држи на мазната површина, притиснете го за да го испразните воздух внатре, лесен и удобен. (Забелешка : За остварување на посилни лепливоста, ве молиме чиста и сува површина пред да се држи и да се чека 24 часа пред да виси додатоци.).Пакет : 1 x бања полица.Континуирано за бања & кујна складирање организатор, како што се : сапун, сунѓери, loofahs, итн. (Напомена : Не е погоден за позадина, боја, гипс, цемент, насликани на ѕидовите и нерамни површини.).

Декларирани својства

Најдобри предлози