U-BUYHOUSE Бања Играчка Организатор Туш Caddy за Бања Бебе Играчка Складирање Брз Сува Бања Мрежа Нето Сапун Џебови со Вшмукување Куките

U-BUYHOUSE Бања Играчка Организатор Туш Caddy за Бања Бебе Играчка Складирање Брз Сува Бања Мрежа Нето Сапун

Залиха
DEN 143.76
Износ:

【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА за СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА】 : 3 мали џебови + 1 голема џеб, големи џебови совршен за детски играчки, мали џебови за сапун, шампон, паста за заби и сите други основи.Чувајте ја вашата бања чист и уреден!. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】 : мрежа торба за бања играчки е направен од високо-квалитет полиестер, кој е дише и им помага на играчка да се суши брзо.Лесно да се чисти, исплакнете со топла вода и оставете да се исуши. 【СИЛНА КУКА】 : 4 супер вшмукување чаши, 2 куки за да ги зачувувате вашите нето торба сигурно, и 2 за бесење крпи, облека, loofah, назад scrubber или било која друга бања додатоци. 【КОРИСТИТЕ НАСЕКАДЕ】 : Бања играчка складирање нето-не се ограничени на бања, можете да ги користите во детската соба или спална соба, било место со мазна површина за бесење додатоци (врати, прозорци, огледала, гардероби, итн.). 【ЗАБЕЛЕШКА】 : Нашите моќни вшмукување чаши се погодни за мазни површини, не текстура плочки, травертин плочки или од не ' рѓосувачки челик.Спецификација : Материјал : растенијата fiber Size : 19.5*13in Color : white Package вклучува : Складирање кеса*1 Note : 1. Прирачник за мерење, големината, ќе има грешка од 0,5-2mm, ве молиме обратете се до вистинската големина.2. Поради разликата во светлината на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.

Декларирани својства

Најдобри предлози