AJayHao 3-Pack Туш Caddy Полица со Лепила, 6 Куки, Сапун Јадење, Ѕид Монтирани Rustproof Бања Организатор Кошница, Без Дупчење, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Складирање Решетката.(Црн?

AJayHao 3-Pack Туш Caddy Полица со Лепила, 6 Куки, Сапун Јадење, Ѕид Монтирани Rustproof Бања Организатор Кошница,

Залиха
DEN 1329.60
Износ:

Постојат два начина да го инсталирате сапун јадење.(ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот лепила не се доволно или има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас да се реши. 【304 од не 'Рѓосувачки Челик】 : туш полица е 100% направени од 304 од не' рѓосувачки челик ,а на површината се третира со брусен никел, кои се носат-отпорни, отпорни на корозија. 【Лесно Да се Инсталира 】 : Транспарентна traceless лепило е повеќе издржливи и посилна од вшмукување чаша.Инсталација без дупчење, Не-означување лепило прави полица посилни, така што може да собере до 40 фунти за долго време.【Голем Капацитет】туш полица за внатрешноста туш има поголеми и подлабоки простор, кој може да ви помогне да ги организирате вашата бања потреби подобро.Може и директно да се откажам сапун сад на било кука од лепило и други куки може да се откажам крпи и loofah.На шупливи отвори дното дизајн брзо може да се исцеди и исуши.Високи огради се ефикасен во одржување на поголем шишиња од паѓање. 【Она Што Ќе Добиете За】 : 2*Туш Caddies,1*Сапун Јадење Носителот, 4*Лепила, 2*Големи Куки , 4*Виси Куки,1* Прирачник За Корисникот.Мазна, брус - слободна површина и заоблени агли се обезбеди тоа не му наштети на вашата страна.

Декларирани својства

Најдобри предлози